Tańczący z myślami

Tańczący z myślami - Marek J Różycki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek J Różycki
WYMIAR
4,85 MB
NAZWA PLIKU
Tańczący z myślami.pdf
ISBN
2007763570938

OPIS

„Tańczący z myślami” to zapis przemyśleń, refleksji, wspomnień. Marek Różycki Junior oprócz felietonów, które pierwotnie publikowane były na blogu, zamieszcza tu również wiersze. I choć ich forma jest z pozoru prosta, a wszystkie słowa zrozumiałe, to uderzają czytelnika swoją głębią już od pierwszego wersu. Poruszają kwestie z pozoru oczywiste, dotyczące codziennych spraw, jednak dopiero przy głębszym przemyśleniu dostrzec można, jak są ważne. To samo dotyczy felietonów. Są one refleksją o dzisi

I choć ich forma jest z pozoru prosta, a wszystkie słowa zrozumiałe, to uderzają czytelnika swoją głębią już od pierwszego wersu. „Tańczący z myślami" to kolejne one-man show Rafała Rutkowskiego. Aktor znakomicie sobie radzi z tym gatunkiem, mógłby szkolić aktorską młodzież.

Rutkowski w nowym stand-up comedy! Po czterech latach od premiery one man show "To nie jest kraj dla wielkich ludzi", Rutkowski znowu schodzi do piwnicy na Chłodnej 25. Tym razem powraca z klasycznym stand-up comedy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI