Sanatio

Sanatio - Mirosław G | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mirosław G
WYMIAR
12,43 MB
NAZWA PLIKU
Sanatio.pdf
ISBN
9757319803362

OPIS

Wnikając w pełną zaskakujących zwrotów akcji treść, natkniemy się na szalonego naukowca. Człowieka owładniętego chorą wizją uzdrowienia ludzkości. Narrator opowieści?Dżon jest przeciętnym obywatelem. Jego życie zmieni się jednak po wysłuchaniu doktora Taraza - naukowca, który na forum ONZ przedstawi plan uzdrowienia ludzkości. Dla większości osób zagmatwane wystąpienie nie miało znaczenia. Dżon, który uważa, że rasa ludzka pogrąża się w degrengoladzie, ulega jednak patologicznej fascynacji. Nies

Zaskakujące science fiction z elementami satyry polityczno-społecznej. Wnikając w pełną zaskakujących zwrotów akcji treść, natkniemy się na szalonego naukowca.

Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu opieki medycznej. Osobą zarządzającą jest Agnieszka Kaczmarek-Drzewiecka. „Sanatio" Myroslawa G to opowieść science fiction z elementami satyry polityczno-społecznej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI