Ponadwymiarowy zasięg umysłu

Ponadwymiarowy zasięg umysłu - Maksymilian Wójtowicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maksymilian Wójtowicz
WYMIAR
10,53 MB
NAZWA PLIKU
Ponadwymiarowy zasięg umysłu.pdf
ISBN
8278584333604

OPIS

„Ponadwymiarowy zasięg umysłu” to „list otwarty do społeczeństwa”. Zadaniem książki jest nie tylko objawienie światu odkryć, jakich w sferze duchowej dokonał Maksymilian Wójtowicz, ale pokazanie również drogi, jaką pokonał, by mogli na nią wkroczyć czytelnicy.Radzi przede wszystkim, żeby zapisywać własne myśli, „gdyż nasz umysł skłonny jest do ich kasowania”. Zapisywanie pomaga uporać się ze swoimi porażkami i traumami, by móc żyć prawdziwie i z pożytkiem dla siebie. Dzięki temu autor może dzi

Zadaniem książki jest nie tylko objawienie światu odkryć, jakich w sferze duchowej , Ponadwymiarowy zasięg umysłu, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Moja lista życzeń; Moje porównania; Mój Koszyk. Razem: 0,00 0,00 Informacje o PONADWYMIAROWY ZASIĘG UMYSŁU - 9446082473 w archiwum Allegro.

Zadaniem książki jest nie tylko objawienie światu odkryć, jakich w sferze duchowej dokonał Maksymilian Wójtowicz, ale pokazanie również drogi, jaką ... „Ponadwymiarowy zasięg umysłu" to „list otwarty do społeczeństwa". Zadaniem książki jest nie tylko objawienie światu odkryć, jakich w sferze duc... ponadwymiarowy-zasieg-umyslu Ponadwymiarowy zasięg umysłu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI