Klątwa Nawii

Klątwa Nawii - Pati Maczyńska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pati Maczyńska
WYMIAR
4,12 MB
NAZWA PLIKU
Klątwa Nawii.pdf
ISBN
3520280490214

OPIS

„Klątwa Nawii” to już druga część przygód Oriany i jej rodziny, którą wcześniej mogliśmy poznać w powieści „Południca ze Świątyni Słońca”. Tym razem słowiańska mitologia przeplata się z miejscowymi legendami, które odkrywają tajemnicze historie okolic Lubelszczyzny i Roztocza. To trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcji, ale też okraszona humorem powieść o pokonywaniu swoich lęków, sile uczucia, więzach rodzinnych i miłości. A wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów i tajemniczych pog

Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy.

Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl „Klątwa Nawii" to kontynuacja powieści „Południca ze Świątyni Słońca". Oriana wraz z rodziną, po przeżyciach w Grzybnicy, wiedzie wreszcie spokojne życie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI