Cząstka pomarańczy

Cząstka pomarańczy - Lidia Tasarz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lidia Tasarz
WYMIAR
7,35 MB
NAZWA PLIKU
Cząstka pomarańczy.pdf
ISBN
8023718927614

OPIS

Powieść o miłości, dorastaniu i życiowych wyborach. Główna bohaterka, Maja, uczennica klasy maturalnej, niesamowitym zrządzeniem losu trafia do świata filmu i show biznesu.Od kulis poznaje pracę nad filmem i twarde reguły rządzące światem celebrytów. Doświadcza pierwszych doznań w dorosłym życiu i to nie tylko tych erotycznych. Maja staje również przed wieloma, bardzo różnymi, życiowymi wyborami, czy ważniejsza jest matura, czy praca nad filmem na podstawie światowego bestsellera.Książka bardzo pogodna, choć nie brakuje w niej trudnych czy wręcz dramatycznych sytuacji.

Kupuj leganie, nie chomikuj. Cząstka pomarańczy, Lidia Tasarz, 38 zł. Opowieść o miłości, delikatnej i czystej.

Ukazuje pierwsze doświadczenia Mai, głównej bohaterki, w dorosłym świecie. "Cząstka pomarańczy" jest zbyt luźną i niewymagającą lekturą dla osób dojrzalszych. Pomimo tego, że książkę czytało mi się dosyć przyjemnie, to muszę przyznać, że było kilka elementów, które mnie denerwowały i były dla mnie niespójne czy nierzeczywiste.

POWIĄZANE KSIĄŻKI