Sen Henny. Imperium Magów

Sen Henny. Imperium Magów - Artur Wells | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Artur Wells
WYMIAR
4,45 MB
NAZWA PLIKU
Sen Henny. Imperium Magów.pdf
ISBN
1954451265377

OPIS

Istnieje legenda, która opowiada o tym, że w początkach jego dziejów istniał władca, który zjednoczył wszystkie te ziemie i potrafił zjednać sobie miłość i szacunek wszystkich jego narodów. Historia kończy się zapewnieniem, że nadejdzie dzień, gdy władza znowu skupi się w rękach jednego króla, który doprowadzi do wzajemnej zgody i dobrobytu tej krainy. Byli tacy, którym wydawało się, że to oni będą wypełnieniem tego proroctwa. Wszyscy jak dotąd się mylili…Najstarszy z synów hrabiego Cison, jego

Data zakończenia 2019-12-11 - cena 33,12 zł „Sen Henny. Imperium Magów" Artura Wellsa to kontynuacja pierwszego tomu powieści, wydanego pod tym samym tytułem.

Kupuj leganie, nie chomikuj. Planowana data premiery - 25.11.2016 Rozpoczyna się zły sen tej krainy, w którego sam środek, my jako Czytelnicy, wkraczamy, stając się obserwatorami niezwykłych, ale i okrutnych wydarzeń. Tymczasem nie wszyscy bohaterowie powieści są żądni władzy. „Świat Henny" jest połączeniem dwóch wcześniejszych książek „Sen Henny" i „Sen Henny - Imperium Magów", stanowiących mój debiut literacki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI