Rozdroże myśli w słowach i obrazach. Tom II

Rozdroże myśli w słowach i obrazach. Tom II - Irena Vel Esemira Szul-mazepus | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Irena Vel Esemira Szul-mazepus
WYMIAR
6,27 MB
NAZWA PLIKU
Rozdroże myśli w słowach i obrazach. Tom II.pdf
ISBN
3980951232467

OPIS

Rozdroże myśli w słowach i obrazach to zbiór poezji wpisujący się w nurt liryki osobistej. Większość zawartych w tomiku wierszy ma charakter niezwykle kameralny, a wręcz intymny. Autorka skupia się na swoich przeżyciach wewnętrznych, odwołując się do towarzyszących jej emocji, myśli i uczuć. Niezwykle precyzyjnie oddaje nastrój chwili: nostalgię, szczęście, tęsknotę. Autorka za pomocą zwięzłego i przystępnego języka jest w stanie wyrazić swoje głębokie przemyślenia na temat zastanej rzeczywistoś

TOM II - 7573281389 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-01-29 - cena 19,06 zł W ten sposób powstały wiersze, które są liryczną widokówką z podróży.

Autorka skupia się na swoich przeżyciach wewnętrznych, odwołując się do towarzyszących jej emocji, myśli i uczuć. Rozdroże myśli w słowach i obrazach. Tom II, Irena Szul - Mazepus Vel Esemira, 12,3 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI