Opowieści minionego lata

Opowieści minionego lata - Grażyna Krynicka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grażyna Krynicka
WYMIAR
12,60 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści minionego lata.pdf
ISBN
9101374630603

OPIS

Jednym z jego elementów są bohaterowie. Czytelnik poznaje zawsze rozczochranego skrzata Frumosa, który przychodzi na ratunek dzieciom właśnie wtedy, kiedy znalazły się w sytuacji bez wyjścia. Kacper i Marta muszą bowiem dotrzeć do tajemniczej skrzynki, zawierającej magiczne przedmioty. Będziemy świadkami rozwijającej się groźnej walki Dobra ze Złem, z której bohaterowie nie tylko wyjdą zwycięsko, ale też zrozumieją, że nawet gdy nie szukamy przygód, to one i tak zawsze nas znajdą. Zawsze, gdy tylko to potrzebne jest światu.

Skip to the end of the images gallery. Opowieści minionego lata.

Grażyna Krynicka w Opowieściach minionego lata, zainspirowana Mazurami, ich... Jaki naprawdę jest świat? Zwyczajny, nudny i przewidywalny czy może tajemniczy, zaskakujący, pełen niespodzianek? Na własnej skórze przekonała się o tym Marta... koszmar minionego lata jest bardzo fajny i straszny oglądam go drugi raz Odpowiedz. KLR2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI