Narodziny Smoka

Narodziny Smoka - Andrew Blage | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrew Blage
WYMIAR
11,98 MB
NAZWA PLIKU
Narodziny Smoka.pdf
ISBN
4541081532017

OPIS

Ta niezwykła historia, widziana oczami wszechwiedzącego narratora, pozwoli każdemu przenieść się do świata magii, smoków i niezwykłych zdarzeń. Głównym bohaterem książki jest Drago. To na jego losach oparta jest fabuła i to jego poznajemy już od momentu narodzin. Jak się okazuje, życie chłopca nie jest usłane różami. Już jako małe dziecko doświadcza ogromnego okrucieństwa, którego nie wytrzymałby niejeden dorosły. Jak potoczą się jego losy? Czy do końca swojego życia będzie skazany na klęskę? Co

Nieliczenie do Ameryki przybywa niepokonany mistrz Wong Jack Man, co powadzi do pewnego pojedynku, który dał motyw legendzie Bruce'a Lee. Tom I. Narodziny Smoka" to znakomita propozycja dla tych, którzy pragną trochę ubarwić swoją szarą codzienność.

Autor wykazał się niezwykłą kreatywnością nie tylko w sposobie aranżowania zdarzeń i bohaterów, lecz także dzięki grze, jaką proponuje czytelnikowi. Niektóre słowa celowo napisane są z błędem, aby później ... Narodziny Smoka, Siedem Koron, Tom 1 - opis produktu: Ta niezwykła historia, widziana oczami wszechwiedzącego narratora, pozwoli każdemu przenieść się do świata magii, smoków i niezwykłych zdarzeń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI