Kanarek w klatce na szafie

Kanarek w klatce na szafie - Artur Tołłoczko | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Artur Tołłoczko
WYMIAR
10,50 MB
NAZWA PLIKU
Kanarek w klatce na szafie.pdf
ISBN
4662406131155

OPIS

Tomik poezji „Kanarek w klatce na szafie” to pierwszy wydany zbiór wierszy, którego autorem jest Artur Tołłoczko. Nie jest to jednak jego pierwsza pozycja w świecie wydawniczym, ponieważ wcześniej ukazała się również książka „Winnetou czyli krótki przewodnik po coachingu”, a zadebiutował dwuczęściową powieścią z gatunku fantasy „Sen Henny”. Tomik poezji Artura Tołłoczko to osobiste wyznania, z którymi jednak może identyfikować się bardzo wielu czytelników. Autor w swoich wierszach porusza bardzo

Poszczególne wiersze zebrane w tomiku skłonią nas do głębokich przemyśleń nad wartością życia. Czas mija bezpowrotnie , dlatego warto wykorzystać każdą chwilę i z pomocą poezji dostrzec subtelne, niosące nadzieję niuanse. Sprawdź niskie ceny i kup Kanarek w klatce na szafie w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Informacje o Kanarek w klatce na szafie - 7902760526 w archiwum Allegro.

z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI