Jak ułożyć swoje życie finansowe

Jak ułożyć swoje życie finansowe - Mariusz Sander | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mariusz Sander
WYMIAR
11,35 MB
NAZWA PLIKU
Jak ułożyć swoje życie finansowe.pdf
ISBN
3601828815489

OPIS

Borykasz się z problemami finansowymi i nie wiesz, jak to zmienić? Chciałbyś prowadzić swój interes, ale brak ci odwagi lub, co gorsza, wszyscy wokoło wmawiają ci, że to się nie uda? Chciałbyś już po kilku latach prowadzenia własnego interesu żyć na poziomie, o jakim teraz nawet nie marzysz? Wierzysz w to, że jest to możliwe? Otóż kluczem do sukcesu i pierwszym krokiem w osiągnięciu finansowej wolności jest zmiana sposobu myślenia. W zrozumiały sposób wyjaśnia odbiorcom podstawowe pojęcia związa

„Jak ułożyć swoje życie finansowe". Publikacja „Jak ułożyć swoje życie finansowe" jest swoistym abc budżetu, w którym autor krok po kroku, w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnia jak zbudować finansową przyszłość. Autor podsuwa pomysły na zwiększenie zarobków i pokazuje, że poprzez zmianę swojego nastawienia do wydatków i stosowanie odpowiednich form ... Publikacja Jak ułożyć swoje życie finansowe jest swoistym ABC budżetu, w którym autor krok po kroku, w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnia jak zbudować finansową przyszłość.

przez admin · Opublikowane 12 grudnia 2017 · Zaktualizowane 12 kwietnia 2018. Ta książka koniecznie musiała pojawić się u mnie w domu, ponieważ kolejny raz spróbuję ogarnąć swoje finanse i nie jest to łatwe, ale wiem już że się da! ... Jak poukładać swoje życie? Co zrobić, gdy czujesz, że brakuje w nim przejrzystej struktury? Poznaj metody takie jak: koło życia, 5x dlaczego oraz wiele innych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI