Druga strona anioła

Druga strona anioła - Oliwia Szadkowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Oliwia Szadkowska
WYMIAR
11,46 MB
NAZWA PLIKU
Druga strona anioła.pdf
ISBN
4854543686952

OPIS

,,Druga strona Anioła” ? tak tajemniczy i intrygujący tytuł nosi książka Oliwii Szadkowskiej, w której została przedstawiona niezwykła historia z Aniołami w tle. Główna bohaterka książki, nastoletnia Ann, wydaje się zwykłą dziewczyną, która całe dnie spędza przy laptopie słuchając muzyki, Chodzi do szkoły i marzy o szczęśliwej miłości, jak każda nastolatka w jej wieku, jednak pewnego dnia jej życie zmienia się diametralnie. Wszystko za sprawą Kupidyna, który, niczym niezapowiedziany gość, zjawia

Pomysłowa fabuła, szybkie zwroty akcji i niezwykłe kreacje bohaterów sprawiają, że książkę czyta z przyjemnością. Autorka w niecodzienny sposób połączyła dwa światy - ludzki i anielski, dzięki czemu historia Ann ... ,,Druga strona Anioła" Oliwii Szadkowskiej to niezwykła historia o miłości, o szukaniu szczęścia w życiu i o niezwykłości w codzienności z Aniołami w tle.

- Połączenie realizmu z fantastyką dla jednych jest dziwnym kosmicznym tworem, dla drugich zaś najlepszą literacką gratką. A jak będzie w przypadku nowowydanej książki Oliwii Szadkowskiej? ☞ Ebook - epub, mobi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI