Złodziejka głosu

Złodziejka głosu - Kalina Kowalska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kalina Kowalska
WYMIAR
11,47 MB
NAZWA PLIKU
Złodziejka głosu.pdf
ISBN
2907833972176

OPIS

"Złodziejka głosu" Kaliny Kowalskiej składa się z ponad pięćdziesięciu liryków ułożonych w trzy rozdziały: Epizody, Refreny, Cykle oraz jednego utworu tytułowego, który rozpoczyna tomik. Wiersze rozgrywają się w sferze osobistej lirycznego "ja". Naznaczone indywidualną dykcją poetycką, intymną i nieco introwertyczną, ale pozostawiającą czytelnikowi swobodną przestrzeń do własnych rozważań na temat "spraw dotkniętych wierszem".

Pozycja rozpoczynająca się utworem tytułowym składa się z ponad pięćdziesięciu liryków ułożonych w trzy rozdziały: Epizody, Refreny, Cykle. Złodziejka głosu | Kalina Kowalska | Psychoskok. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Złodziejka głosu, Kowalska Kalina, 17,9 zł.

Wnikliwy, poetycko - filozoficzny namysł nad złożonością ludzkich przeżyć i doświadczeń. Subtelna i oryginalna - utrzymana w tonie liryki bezpośredniej - refleksja na temat człowieka i świata dotkniętego przemijaniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI