Przygody Fenka wędrowniczka

Przygody Fenka wędrowniczka - Maria Boukef | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Boukef
WYMIAR
4,34 MB
NAZWA PLIKU
Przygody Fenka wędrowniczka.pdf
ISBN
3613886705021

OPIS

„Przygody fenka wędrowniczka” autorstwa Marii Boukef to rymowana, dwuczęściowa bajka mówiąca o buncie i dojrzewaniu. Opisywany w niej fenek ? żyjący w Afryce to ssak przypominający trochę psa, trochę lisa, który postanawia opuścić dom rodzinny i udać się w podróż życia. Jego decyzja wywołuje zaniepokojenie rodziców, szczególnie mamy i zazdrość rodzeństwa, dla którego decyzja brata jest aktem odwagi i zapowiedzią ciekawych, lecz nieosiągalnych dla nich przygód. „Wyposażony” w dobre rady ojca, fen

Opisywany w niej fenek żyjący w Afryce to ssak przypominający trochę psa, trochę lisa, który postanawia opuścić dom rodzinny i udać się w podróż życia. Jego decyzja wywołuje zaniepokojenie rodziców, szczególnie ... „Przygody fenka wędrowniczka" autorstwa Marii Magdaleny Boukef to rymowana, dwuczęściowa bajka mówiąca o buncie i dojrzewaniu.

Opisywany w niej fenek ? żyjący w Afryce to ssak przypominający trochę psa, trochę lisa, który postanawia opuścić dom rodzinny i udać się Przygody fenka wędrowniczka; Przygody fenka wędrowniczka . Maria Magdalena Boukef.

POWIĄZANE KSIĄŻKI