Przetrwać noc

Przetrwać noc - Krzysztof Łabenda | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Łabenda
WYMIAR
9,17 MB
NAZWA PLIKU
Przetrwać noc.pdf
ISBN
5027962609282

OPIS

„Przetrwać noc”, to powieść Krzysztofa Piotra Łabendy, którą podobnie jak „Kleszcz”, można zaliczyć do gatunku ocierającego się o political fiction. Nie brakuje w niej rozbudowanych wątków psychologicznych i filozoficznych, jak również historii miłosnej. Autor wprowadza czytelnika w polityczny świat partii Pobożni i Sprawiedliwi, która to bezwzględnie rządzi krajem na wzór dyktatury komunistycznej, a przywódca partii Mirosław Warszawski, jest traktowany jak największe guru ? trzeba oddawać mu cz

1. "Przetrwać noc" to w pewnym sensie kontynuacja wcześniejszej powieści tego samego autora pt. „Kleszcz".

Łabenda jest niczym smakowity, wielowarstwowy tort. Znajdziemy tu całkiem zgrabnie napisane wątki kryminalne, dobrze poprowadzoną analizę psychologiczną postaci, wątki miłosne przyprawione wyważoną erotyką, a wszystko to zamknięte w ramy political fiction. Przetrwać noc - opis produktu: `Przetrwać noc` jest opowieścią złożoną z dwu części: `Czarna perła` i `Pęczek konwalii`.

POWIĄZANE KSIĄŻKI