Posłańcy Świętego Floriana

Posłańcy Świętego Floriana - Lech Lewandowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lech Lewandowski
WYMIAR
8,8 MB
NAZWA PLIKU
Posłańcy Świętego Floriana.pdf
ISBN
1986221843763

OPIS

Funkcjonowanie każdej formacji mundurowej oparte jest na regulaminach, rozkazach, dyscyplinie etc. i tak też jest w przypadku strażaków. Ale przecież życie jest wielobarwne, niesie z sobą rozmaite zachowania i zdarzenia, wymykające się obowiązującym kanonom. Dlatego warto zajrzeć za ten oficjalny wizerunek i przekonać się, że ci, którzy ratują przed pożarem czy powodzią, mają także swoje problemy, słabości, wady. Stać ich na czyny wzniosłe, ale też nie są pozbawieni rozmaitych ułomności. Ta ksią

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r „Posłańcy świętego Floriana" Lecha Lewandowskiego to książka ukazująca etos służby strażackiej. Funkcjonowanie każdej formacji mundurowej opar... Posłańcy Świętego Floriana, Lewandowski Lech, 31,4 zł.

17 00. Eucharystia - w intencji powołanych i o nowe powołania - o godz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI