Pani Nela z Saskiej Kępy

Pani Nela z Saskiej Kępy - Małgorzata Mossakowska-górnikowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Mossakowska-górnikowska
WYMIAR
10,76 MB
NAZWA PLIKU
Pani Nela z Saskiej Kępy.pdf
ISBN
5584654952863

OPIS

Jest to fabularyzowana opowieść ? historia życia Anieli Bińkowskiej, która w 1928 roku, w wieku 17 lat przyjechała z Łodzi do Warszawy - do starszego brata, aby rozpocząć nowe, lepsze życie. Początki w nowym mieście, praca, nauka, przyjaźń i miłość a także trudne, codzienne życie stanowią treść tej książki.To historia oparta na prawdziwym życiorysie. Większość bohaterów to postacie autentyczne. Lekko opowiedziane skrawki z życia, w tle dawna Warszawa: od czasów przedwojennych, poprzez okres ok

Historia opisana w książce oparta została na prawdziwym życiorysie, dlatego przejdzie nam poznać skrawki z dawnego życia w większości autentycznych bohaterów.Aniela Bińkowska ... „Pani Nela z Saskiej Kępy" pozwoli nam bardzo szybko zaprzyjaźnić się z tytułową bohaterką i przeżyć z nią wiele niezwykłych chwil. W tle opowieści zarysowuje się dawna Warszawa: od czasów przedwojennych, poprzez okres okupacji i lata powojenne ze szczególnym uwzględnieniem jej peryferyjnej wówczas dzielnicy - Saskiej Kępy. „Pani Nela z Saskiej Kępy" to poruszająca, fabularyzowana opowieść, ukazująca losy Anieli Bińkowskiej, która w roku 1928 przyjechała z Łodzi do Warszawy, by rozpocząć nowe, lepsze życie.

W tle opowieści zarysowuje się dawna Warszawa: od czasów przedwojennych, poprzez okres okupacji i lata powojenne ze szczególnym uwzględnieniem jej peryferyjnej wówczas dzielnicy - Saskiej Kępy. Pani Nela z Saskiej Kępy - Ceny już od 13,93 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 6 sklepach. Zobacz inne E-historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Pani Nela z Saskiej Kępy Małgorzata Mossakowska-Górnikowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok Data wydania: 2016-06-30 Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy ISBN: 978-83-7900-582-6 Liczba stron: 212 Jest to fabularyzowana opowieść - historia życia Anieli Bińkowskiej, która w 1928 roku, w wieku 17 lat przyjechała z Łodzi do Warszawy - do starszego brata, aby rozpoczą Kup teraz na Allegro.pl za 20,36 zł - PANI NELA Z SASKIEJ KĘPY z miasta Stalowa Wola.

POWIĄZANE KSIĄŻKI