Oddział dzienny

Oddział dzienny - Magdalena Bieniek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Bieniek
WYMIAR
11,17 MB
NAZWA PLIKU
Oddział dzienny.pdf
ISBN
5325621764631

OPIS

„Oddział dzienny” to przedstawienie leczenia po traumie jaką było nieodpowiednie traktowanie w korporacji. Terapia… psychoterapia, sport, gry, zajęcia manualne… to wszystko opisuje autorka nie pomijając nawet efektów zadań. 12 tygodni, kilka godzin dziennie, kilka pacjentek oraz kadra lekarska i jeszcze więcej emocji, uczuć, uniesień zarówno tych przyjemnych jak i nieprzyjemnych. Jak nauczyć się żyć na nowo? W jaki sposób różnorodność ludzkich problemów i charakterów może pomóc?

o ochronie zdrowia psychicznego. 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie - Oddział Psychiatryczny Dzienny, Wrocławska 1-3, 30-901 Kraków - sprawdź telefon i pozostałe informacje Dzienny Oddział Psychiatryczny Rehabilitacyjny Kraków - Krowodrza Dzienny Oddział Psychiatryczny Kraków - Nowa Huta Dzienny Oddział Psychiatryczny Rehabilitacyjny Miechów Dzienny Oddział Psychiatryczny Myślenice Dzienny Oddział Psychiatryczny Skawina. Dzienny Oddział Psychiatryczny Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży Pododdział Dzienny Rehabilitacji Wieku Rozwojowego w Zagórzu; Pododdział Rehabilitacji Narządu Ruchu w Zagórzu; Psychiatria i uzależnienia.

Po tym czasie pacjent powraca do domu aby ponownie (jeżeli zachodzi taka potrzeba) na drugi dzień powrócić na oddział w celu dalszego leczenia. Funkcjonowanie oddziału dziennego oparte jest na tych samym aktach prawnych co oddziałów psychiatrycznych stacjonarnych. Z punktu widzenia praw pacjenta podstawowym aktem prawnym jest ustawa z dnia 6 listopada 2008 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI