Geneza duszy

Geneza duszy - Tomasz Jurgiewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Jurgiewicz
WYMIAR
5,15 MB
NAZWA PLIKU
Geneza duszy.pdf
ISBN
5907683496473

OPIS

Jest to zbiór utworów, w których przedstawione zostały różne sfery rzeczywistości duchowej człowieka. Podczas lektury czytelnik zostaje wtajemniczony w podstawy filozofii życiowej opartej na Nauce Teozofii i Filozofii Złotego Różokrzyża, ujętej w ramy Lectorium Rosicrucianum. Dla tych, którzy pasjonują się tematami filozoficznymi może być to okazja poznania nowej, zaskakującej perspektywy spojrzenia na otaczający świat, natomiast dla tych, którzy nigdy nie mieli do czynienia z lekturą filozoficzną może być to ciekawy początek fascynacji takim rodzajem literatury. Tomasz Jurgiewicz przedstawia podstawowe tezy swojej postawy względem Rzeczywistości, odwołując się zarówno ściśle do uczuć człowieka, do natury, czy też sfery duchowej i boskiej.

Są tu więc utwory, które graficznie przypominają wiersz wolny, jednak jest to bardziej proza podana czytelnikowi w ,,szacie" wiersza. Całość uzupełnia rozdział o dość kontrowersyjnym tytule ,,Dusza ... „Geneza duszy" Tomasza Jurgiewicza Jest to zbiór utworów, w których przedstawione zostały różne sfery rzeczywistości duchowej człowieka.

Dla tych, którzy pasjonują się tematami filozoficznymi może ... Geneza duszy (Tomasz Jurgiewicz). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Geneza duszy - opis produktu: Jest to zbiór utworów, w których przedstawione zostały różne sfery rzeczywistości duchowej człowieka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI