Erasmus. Bóg seksu i miłości

Erasmus. Bóg seksu i miłości - Anna Forestern | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Forestern
WYMIAR
12,15 MB
NAZWA PLIKU
Erasmus. Bóg seksu i miłości.pdf
ISBN
9053252500360

OPIS

Świeżo upieczona studentka turystyki i rekreacji postanawia spróbować swoich sił za granicą i wyjeżdża na wymianę do Hiszpanii nie znając języka. Bardzo szybko zakochuje się w malowniczym mieście i uzależnia od imprez, co ma swój oddźwięk w związku, który kończy po roku wspólnego życia. Przypadkowo poznaje starszego od siebie Mario, dzięki któremu bardzo szybko uczy się hiszpańskiego oraz poznaje bliżej kulturę i kulinaria tego kraju. Jednak chęć imprez, jego stabilne życie i ciągła praca sprawi

Będąc daleko od domu, bohaterka rzuca się w wir intensywnego życia... Tytuł: Erasmus Bóg seksu i miłości Autor: Forestern Anna Wydawnictwo: Psychoskok ISBN: 9788379005413 Języki: polski Rok wydania: 2016 Ilość stron: 266 Format: 14.0x20.5cm Oprawa: Miękka Waga: 0.314 kg. Przepraszamy, ale produkt „Erasmus Bóg seksu i miłości" nie jest dostępny. Psychoskok Erasmus - Bóg sexu i miłości (198923). Świeżo upieczona studentka turystyki i rekreacji postanawia spróbować swoich sił za granicą i wyjeżdża na wymianę do Hiszpanii nie znając języka.

Jest to historia usłana losami międzynarodowej rodziny, pełna intryg i doprawiona nutą erotyki, w której oprócz codziennych zmagań i tęsknoty za... „Erasmus - Bóg seksu i miłości" Anny Forestern to oparta na faktach opowieść studentki, która uczestniczyła w wymianie studenckiej. Historia naznaczona wątkami erotycznymi, tęsknotą za rodziną, dramatycznymi incydentami z przeszłości... 📚 Poznaj "Erasmus - Bóg seksu i miłości" autorstwa Anna Forestern.

POWIĄZANE KSIĄŻKI