Wakacje z Au Pair

Wakacje z Au Pair - Lidia Błądek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lidia Błądek
WYMIAR
8,21 MB
NAZWA PLIKU
Wakacje z Au Pair.pdf
ISBN
5953263632926

OPIS

Główną bohaterką powieści jest młoda dziewczyna z Polski, która wyjeżdża na wakacje do Wielkiej Brytanii, gdzie w ramach programu wymiany kulturalno edukacyjnej Au Pair, trafia do domu londyńskiej hrabiny. W trakcie pobytu i pracy u hrabiny, Ania ? główna bohaterka, a zarazem narratorka utworu, poznaje przystojnego chłopaka z Wenezueli, który w Londynie przebywa u swojego wuja ? ambasadora. Młodzi zakochują się w sobie z wzajemnością. Początkowa fascynacja i zauroczenie towarzyską charyzmą hrabi

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. „Wakacje z Au Pair" Lidii Błądek to beletrystyczna historia polskiej dziewczyny, która trafia do domu angielskiej hrabiny, dzięki której doświadcza sympatycznej gościnności, fascynacji podróżami, ale także ludzkiej wyrachowanej i cynicznej premedytacji. Główna bohaterka, Ania, w czasie plenerowego pikniku w Londynie, na którym towarzyszy hrabinie, poznaje odpowiedzialnego i ... Nasza Au Pair wikipedia jest źródłem najistotniejszych informacji związanych z programem Au Pair.

Au pair otrzymuje również wynagrodzenie, które zazwyczaj nie jest wysokie, jednak warto dodać, że taka osoba nie musi płacić za miejsce w pokoju oraz rachunki. „Wakacje z Au Pair" to tytuł opowieści napisanej przez Lidię Błądek. Młoda dziewczyna z Polski na wakacje wyjeżdża do Wielkiej Brytanii, gdzie w ramach programu wymiany kulturalno edukacyjnej Au Pair, trafia do domu londyńskiej hrabiny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI