(Nie)święci

(Nie)święci - Dorota Żywczak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Żywczak
WYMIAR
11,73 MB
NAZWA PLIKU
(Nie)święci.pdf
ISBN
7653428482911

OPIS

To dramat o charakterze religijnym i społecznym, a treść książki stanowi scenariusz sztuki teatralnej. Główną osią utworu jest szeroko rozlana dyskusja i poszukiwanie zrozumienia pomiędzy współczesną i boleśnie zagubioną młodzieżą, a świętymi kanonizowanymi.Młodzi ludzie doświadczają odrzucenia, alkoholizmu, homoseksualnych relacji, czy uciekają się do aborcji. Święci natomiastZa pomocą własnego ziemskiego doświadczenia grzechu, żalu i pokuty potrafią odnaleźć pomost w dialogu i zrozumieniu, co zdaje się mieć zbawienny skutek i stanowić psychologiczną i duchową alternatywę dla problemów tych młodych ludzi. Autorka wielokrotnie stosuje trafne i wymowne refleksje.

W tym roku nie każdy spędzi je z bliskimi. Życie w tym roku zafundowało nam wiele zawirowań i nowości.

Gorąco im kibicujemy i podsuwamy kilka rad, dzięki którym własnoręczne budowanie przebiegnie prościej i szybciej https://bit.ly/3cG2ccO _____ U nas rok trwa 13 miesięcy! Święta Bożego Narodzenia już za nami, ale zawsze można sięgnąć po świąteczną książkę. Możemy znów poczuć ten magiczny czas.

POWIĄZANE KSIĄŻKI