Morderstwo w pensjonacie

Morderstwo w pensjonacie - Pola Andrus | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pola Andrus
WYMIAR
10,27 MB
NAZWA PLIKU
Morderstwo w pensjonacie.pdf
ISBN
1971552018312

OPIS

Pogodna jesień na Pomorzu. Do pensjonatu prowadzonego przez energiczną Alicje Figiel przybywają goście. Zaprasza ich tam Oskar Miler, wybraniec Fortuny. Niedawno wygrał miliony na loterii i teraz zamierza zmienić swoje życie. Ale po burzliwej nocy Oskara nie ma już wśród żywych. Była żona Lidia, obecna kochanka Lola, przyjaciel Janusz, podwładni Adrian i Łucja tworzą zamknięty krąg podejrzanych. Niespodziewanie, niczym nieproszony gość do pensjonatu przybywa atrakcyjny mężczyzna, Feliks. Czy to

Zaginione miliony, niespodziewane zbiegi okoliczności, tajemnice przesz... „Morderstwo w pensjonacie" Poli Andrus to doskonały kryminał na poprawę humoru. Zaginione miliony, niespodziewane zbiegi okoliczności, tajemnice przeszłości i jak to w tych gatunkach literackich bywa - zwłok.

Pogodna jesień na Pomorzu. Do pensjonatu prowadzonego przez energiczną Alicję Figie… „Morderstwo w pensjonacie" to świetnie napisany klasyczny kryminał naznaczony dużą dawką humoru.

POWIĄZANE KSIĄŻKI