Każdy może zarobić milion

Każdy może zarobić milion - Mariusz Sander | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mariusz Sander
WYMIAR
9,59 MB
NAZWA PLIKU
Każdy może zarobić milion.pdf
ISBN
5389748979513

OPIS

Wiesz, że twoja sytuacja finansowa w dużej mierze zależy od sposobu twojego myślenia? Czy przypominasz sobie, byś w szkole uczył się czegokolwiek o oszczędzaniu, inwestycjach, finansowej niezależności? Czy nauczyciele i najbliżsi zawsze wmawiali ci, że najlepszym z możliwych zawodowych rozwiązań jest etat i praca u kogoś (i na kogoś!)? Z tęsknotą wyczekujesz wypłaty, bo pod koniec miesiąca twoje konto świeci pustkami? Jeśli chcesz w końcu zmienić swoją sytuację finansową, poznaj podstawowe reguł

Jak operować gotówką, aby ją pomnażać. Kiedy warto inwestować, jak uczyć się na błędach i jak wydobywać wnioski z nieudanych inwestycji. „Każdy może zarobić milion" to poradnik, który pomoże ci zrozumieć podstawowe różnice w myśleniu bogatych i biednych.

Kiedy warto inwestować, jak uczyć się na błędach i jak wyciągać wnioski z nieudany. Wyjątkowy poradnik „Każdy może zarobić milion" przypadnie do gustu każdemu, kto chciałby odmienić ... „Każdy może zarobić milion" to przejrzysty poradnik, który obnaża niedoskonałości systemu edukacji oraz uzmysławia brak edukacji w zakresie finansów na poziomie zarówno szkolnym, jak i w domu; pokazuje, w jaki sposób powinniśmy uczyć dzieci, już od najmłodszych lat, finansowej inteligencji, jak czerpać z pozytywnych ... Każdy może zarobić milion to poradnik, który pomoże ci zrozumieć podstawowe różnice w myśleniu bogatych i biednych. Nic w życiu nie przychodzi od tak, ale bogatym może stać się każdy z nas! I oczywiście jednym z kluczy do sukcesu jest pomysł na biznes, znajomości, nawet łut szczęścia, to pierwszą podstawową kwestią jest ... „Każdy może zarobić milion"" Mariusza Sandera to poradnik, z którego dowiesz się, jak rozpoznać drogę do finansowej niezależności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI