Jełopiada

Jełopiada - Jana Skoczylas | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jana Skoczylas
WYMIAR
6,39 MB
NAZWA PLIKU
Jełopiada.pdf
ISBN
2928654907936

OPIS

Opowieść o naturze człowieka, osadzona w groteskowych realiach galaktyki śmiechu. Porywająca komedia o wartkiej akcji, która obok siarczystych bluzgów zaleca się też zwiewnością poezji. Niewyczerpane źródło cytatów dosadnej polszczyzny. Ubaw po pachy!Bohaterami jest siódemka kumpli - nieuków, których urząd pracy, z braku możliwości zatrudnienia, wysyła na Merkurego z misją zaludnienia planety. Rakieta rozbija się w momencie lądowania, więc nie ma już powrotu na Ziemię. Bohaterowie, pozostawieni bez środków do życia, zmuszeni są stawić czoło własnym słabościom i nieustannie wytężać umysły w celu przetrwania na nieprzyjaznej planecie. Z opresji ratuje ich wrodzony spryt, a z pomocą zjawia się czasem rozbrajający Duch w przeróżnych wcieleniach...

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r „Jełopiada" Jany Skoczylas to komediodramat społeczny przedstawiający patologię w postaci wierszowanej. Na planetę Merkury wysłano kilku przedstawicieli z Ziemi.

Na Merkury „Jełopiada" jest wierszowanym utworem, obrazem patologii społecznej, niechęci do modernizacji swojego życia i zmieniania go na lepsze. Patologii wynikającej z braku potrzeb wyższych i życiu w kręgu najprymitywniejszych potrzeb: żeby się najeść, napić, pochędożyć i na koniec zapalić papierosa, a następnie iść spać. Jełopiada już od 13,95 zł - od 13,95 zł, porównanie cen w 11 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI