Przygody Leonka. Szalone wakacje na wsi

Przygody Leonka. Szalone wakacje na wsi - Paweł Choroszczak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Choroszczak
WYMIAR
10,29 MB
NAZWA PLIKU
Przygody Leonka. Szalone wakacje na wsi.pdf
ISBN
2483055969991

OPIS

Bohaterem opowiadań „Szalone wakacje na wsi” autorstwa Pawła Choroszczaka jest niefrasobliwy urwis, sześcioletni Leonek. Zanim pójdzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej, przeżyje najbardziej szalone wakacje z możliwych! Wakacje u dziadków na wsi! Niesamowite przygody rozpoczynają się już podczas podróży do dziadków! Najpierw, jadąc z tatą samochodem, łapią gumę. Potem spotykają groźnie wyglądających harleyowców, którym niszczą motor. To Leonek musi ratować ich z opresji, by nie stała im się

Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych. Cena: 13,40 zł 13.40 ... Sprawdź niskie ceny i kup Przygody Leonka.

Szalone wakacje na wsi już od 8,72 zł - od 8,72 zł, porównanie cen w 16 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Bohaterem opowiadań „Szalone wakacje na wsi" autorstwa Pawła Choroszczaka jest niefrasobliwy urwis, sześcioletni Leonek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI