Odnaleźć siebie

Odnaleźć siebie - Dariusz Krzywdziński | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dariusz Krzywdziński
WYMIAR
5,68 MB
NAZWA PLIKU
Odnaleźć siebie.pdf
ISBN
3480686833416

OPIS

„Odnaleźć siebie” Dariusza Krzywdzińskiego to połączenie sensacji z powieścią psychologiczną. Główny bohater powieści Krzysztof, zaangażowany w swoją wojskową karierę, odrzuca miłość swojego życia. Dostaje rozkaz wyjazdu do Afganistanu. Po powrocie z wojny staje się członkiem specjalnej, międzynarodowej grupy zajmującej się rozpracowywaniem europejskiej siatki Al Kaidy. Jednak cały czas w głowie kołatają mu myśli kim jest? Co jest dla niego w życiu ważne? Co daje mu poczucie szczęścia? Jak żyć?

(1) Do rodzinnej rybackiej wioski wraca James Pfeiffer, który zdecydował się porzucić studia. Obserwując okolice z okna autobusu, wspomina dziecięce lata i ukochanego dziadka, który zginął tragicznie śmiercią na morzu. Odnaleźć siebie [DVD] Napisz opinię.

Z pomocą żony i córki wszystkiego uczy się od nowa. Aby odnaleźć samego siebie, warto poszukać własnego poczucia sensu.Oznacza to oddzielenie naszego punktu widzenia od oczekiwań innych ludzi wobec nas. Oznacza to zadawanie sobie pytania, jakie są nasze wartości, co naprawdę jest dla nas ważne.A później także przestrzeganie własnych zasad. Odnaleźć Siebie to przestrzeń dla osób, które z różnych przyczyn, poszukują rzetelnych informacji o takich chorobach jak alzheimer, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, choroba Parkinsona, depresja oraz padaczka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI