Nigdziegęści Solenopsis

Nigdziegęści Solenopsis - A.m. Baczewski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
A.m. Baczewski
WYMIAR
6,12 MB
NAZWA PLIKU
Nigdziegęści Solenopsis.pdf
ISBN
8231994890582

OPIS

„Nigdziegęści Solenopsis” to opowieść autorstwa Andrzeja Baczewskiego. W wirtualnym świecie na planecie Alekandzie zarządzającej przez piękną Idriss, dochodzi do najazdu przez obce cywilizacje. Życie na planecie zostaje zagrożone, a samozwańczy król Solenopsis, chce zawładnąć nowymi ziemiami. Do walki o wolność i spokój mieszkańców Alekandy staje oddział Nigdziegęstych ? formacji sił specjalnych do zwalczania zorganizowanej przestępczości w świecie wirtualnym, w którym panują reguły rodem ze śre

W wirtualnym świecie na planecie Alekandzie zarządzającej przez piękną Idriss, dochodzi do „Nigdziegęści Solenopsis" to opowieść autorstwa Andrzeja Baczewskiego. W wirtualnym świecie na planecie Alekandzie zarządzającej przez piękną Idriss, dochodzi do najazdu przez obce cywilizacje.

już od 5,96 zł - od 5,96 zł, porównanie cen w 25 sklepach. Zobacz inne Fantastyka i fantasy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Nigdziegęści Solenopsis (E-book) - Ceny już od 13,93 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 5 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI