Kwiat sukcesu

Kwiat sukcesu - Maria Jędral | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Jędral
WYMIAR
7,10 MB
NAZWA PLIKU
Kwiat sukcesu.pdf
ISBN
3037213522155

OPIS

Do Instytutu Naukowego w Anglii trafia próbka do badań pobrana z tajemniczej rośliny. Okazuje się, że jest doskonałym materiałem do wyprodukowania leku, który pomógłby w leczeniu cierpienia ludzi chorych na długotrwałą i bolesną chorobę. W celu poszukiwania niezwykłej rośliny, czworo młodych naukowców wyrusza do Australii. Zdarzenia, które tam mają miejsce doprowadzają do wielkiej tragedii, za którą obwinia się główną bohaterkę o imieniu Elizabeth. Jako jedyna w bardzo ciężkim stanie przeżyła dramat, jaki ich spotkał. Trafia na leczenie do Instytutu, gdzie pod okiem profesrowa Boba dochodzi do zdrowia. W laboratorium botanicznym tego wielkiego gmachu, w oddzielnym i oszklonym pomieszczeniu umieszczona zostaje znana już jej roślina.Przebudzona ze snu zaczyna kontaktować się z dziewczyną. W końcu rozzłoszczona szaleje po całym Instytucie, wyrządzając niewyobrażalne szkody, po czym ucieka do lasu...Co to za roślina i jakie jeszcze tajemnice skrywają się za murami Instytutu, jak dalece mozna posunąć się w ekspreymentach? Zapraszam do lektury.

Roślina okazuje si. „Kwiat sukcesu" Marii Jędral to mieszanka literatury science fiction i horroru. Elizabeth jest naukowcem.

Maria Jędral stawia w swojej powieści pytanie o etykę nauki. Jakie granice można przekraczać w pracach badawczych, a przez które przechodzić nie powinno się nigdy… Kwiat sukcesu - Jędral Maria , tylko w empik.com: 15,90 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI