Historyjki saharyjskie i rymowanki dla wnuka

Historyjki saharyjskie i rymowanki dla wnuka - Maria Boukef | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Boukef
WYMIAR
10,28 MB
NAZWA PLIKU
Historyjki saharyjskie i rymowanki dla wnuka.pdf
ISBN
9312164175577

OPIS

Historyjki saharyjskie i rymowanki dla wnuka to zestaw opowiadanych wierszem historyjek, najczęściej o egzotycznych dla polskiego dziecka zwierzętach. Spotkamy się więc z fenkiem, zwierzątkiem przypominającym małego pieska. Fenki żyją na pustyni i są aktywne nocą, posiadają też niezwykły talent inżynierski, który przydaje się im przy budowie norek. W swoisty sposób autorka opisuje też bardziej zna...?

Przedstawiają najczęściej zwierzęta bardzo egzotyczne i mało znane dla polskich dzieci. Dzięki historyjkom poznać możemy na przykład fenka, który przypomina małego pieska i jest zwierzątkiem nocnym ... Historyjki saharyjskie i rymowanki dla wnuka to ilustrowana książeczka dla najmłodszych.

Data zakończenia 2018-12-20 - cena 14,68 zł Książka EBOOK Historyjki saharyjskie i rymowanki dla wnuka - Maria Magdalena Boukef Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Informacje o Historyjki saharyjskie i rymowanki dla wnuka [Bouk - 8229296023 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-06-23 - cena 20,24 zł Historyjki saharyjskie i rymowanki dla wnuka to zestaw opowiadanych wierszem historyjek, najczęściej o egzotycznych dla polskiego dziecka zwierzętach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI