Erekcja wzrostu

Erekcja wzrostu - Mika Sonnta | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mika Sonnta
WYMIAR
9,46 MB
NAZWA PLIKU
Erekcja wzrostu.pdf
ISBN
3769762602337

OPIS

W humorystyczny sposób przedstawione absurdy polskiego systemy edukacji, ściśle związane ze światopoglądowymi i moralnymi przemianami. Ukazana w groteskowej konwencji postawa lokalnej społeczności wobec procesów demokratyzacji, ale przede wszystkim ludzkie typy, które nadają zdarzeniom niepowtarzalnego kolorytu.Powieść bawi (czasami znawców przedmiotu, czyli szkolnej rzeczywistości, do łez), ale też prowokuje do refleksji, zweryfikowania poglądów i uważnego rozglądania się wokół.Nowa, dynamiczna dyrektor - magister Krystyna Flądra, po powrocie z wakacji w Świnoujściu, pełna zapału, przystępuje do podnoszenia jakości edukacji w Zespole Szkół w Gaciach Halnych. Ambicje nie pozwalają jej spocząć na laurach i zastanawia się, co jeszcze mogłaby zrobić, aby zadowolić organy sprawujące nadzór pedagogiczny. Planuje więc pogłębić współpracę z lokalną społecznością, a w szczególności z sołtysem Waldemarem Piekiełko, który jest rozdarty pomiędzy chorymi ambicjami matki, Adeli Piekiełko, a potrzebami dyrektor Krystyny Flądry.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > „Erekcja wzrostu" Miki Rudki to książka, która wbrew pozorom jest poważnym głosem na temat polskiej edukacji i nie tylko. W humorystyczny sposób przedstawione zostały w niej absurdy polskiego systemu edukacji ściśle związane ze światopoglądowymi i moralnymi przemianami. Erekcja wzrostu - opis produktu: `Erekcja wzrostu` Miki Sonnty to książka, która wbrew pozorom jest poważnym głosem na temat polskiej edukacji i nie tylko.W humorystyczny sposób przedstawione zostały w niej absurdy polskiego systemu edukacji ściśle związane ze światopoglądowymi i moralnymi przemianami. „Erekcja wzrostu" Miki Sonnty to książka, która wbrew pozorom jest poważnym głosem na temat polskiej edukacji i życia politycznego, zwłaszcza w kontekstach małomiasteczkowych.

Jakość ... Erekcja wzrostu - Sonnta Mika , tylko w empik.com: 23,90 zł . Przeczytaj recenzję Erekcja wzrostu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI