Dzieci Jonasza

Dzieci Jonasza - Joanna Stańda | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Stańda
WYMIAR
7,75 MB
NAZWA PLIKU
Dzieci Jonasza.pdf
ISBN
9785017367867

OPIS

Najnowsza książka Joanny Stańdy jest galerią rozmaitych postaci i ich losów. Losów zazwyczaj pogmatwanych i bolesnych. W książce „Dzieci Jonasza” spotkamy matkę, która straciła dziecko, osoby napiętnowane przez różne choroby lub wycieńczone wyrzutami sumienia. Ta książka czasami boli, chwyta za gardło i wyciska z oczu łzy. Ale też uczy pokory wobec tego, co przynosi nam los, gdyż tylko to może nam przynieść spokój i ukojenie.Kluczem do zrozumienia historii opisanych przez Joannę Stańdę jest wy

‏יוֹנָה‎ Jona, dosł. „gołąb"; stgr.

Są też jednocześnie wyznaniem wiary w to, że wszystko, co dzieje się w naszym życiu ma sens i jeśli nie będziemy się buntować przeciwko losowi lecz z rozwagą, mądrością oraz pokorą zechcemy przyjąć to, co nam zsyła, wszystko powinno ... Dzieci Jonasza. Najnowsza książka Joanny Stańdy jest galerią rozmaitych postaci i ich losów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI