Wyspa synchronizacja

Wyspa synchronizacja - Jakub Szczęsny | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jakub Szczęsny
WYMIAR
12,14 MB
NAZWA PLIKU
Wyspa synchronizacja.pdf
ISBN
4544341331843

OPIS

Publikacja podsumowuje prace projektowo-badawcze architekta Kuby Szczęsnego i zaproszonej przez niego grupy współpracowników. Badania miały na celu opracowanie systemu punktowego oczyszczania wody, mogącego zaspokajać doraźne potrzeby mieszkańców. Książka zawiera, oprócz szczegółowego opisu prac badawczych, teksty teoretyczne, odnoszące się do problemu zanieczyszczenia rzek przepływających przez tereny miejskie. Wyspa. Synchronizacja to unosząca się na wodzie platforma, na której znajduje się dz

Spływa do niej oczyszczona woda, pompowana wprost z Wisły przez urządzenia poruszane siłą mięśni osób ćwiczących na urządzeniach. Publikacja jest podsumowaniem prac projektowo-badawczych architekta Kuby Szczęsnego i zaproszonej przez niego grupy współpracowników. Badania miały na celu opracowanie systemu punktowego oczyszczania wody, mogącego ... Publikacja jest podsumowaniem prac projektowo-badawczych architekta Kuby Szczęsnego i zaproszonej przez niego grupy współpracowników.

Stan książek. Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI