Wierszoterapia

Wierszoterapia - Aleksandra Perycz-szczepańska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Perycz-szczepańska
WYMIAR
9,95 MB
NAZWA PLIKU
Wierszoterapia.pdf
ISBN
8565673307633

OPIS

Wierszoterapia - debiutancki tomik poezji Aleksandry Perycz-Szczepańskiej, wydany nakładem Fundacji Hospicyjnej. Ponad osiemdziesiąt wierszy bardzo dojrzałych zarówno pod względem formalnym, jak i przekazu. Zaskakujących różnorodnością i językowym warsztatem. Ważnych wierszy o ważnychsprawach, wśród których na czoło wysuwają się cierpienie, miłość, samotność i przemijanie.Autorka jest mamą 15-letniego Szymona, podopiecznego Domowego Hospicjum dla Dzieci ks. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, stąd niecodzienny wydawca. Wiersze Perycz-Szczepańskiejwyjęte z hospicyjnego kontekstu bronią się jednak znakomicie i są niezwykłą próba zrozumienia świata również tam, gdzie jest on nie do pojęcia.

Ponad osiemdziesiąt wierszy bardzo dojrzałych zarówno pod względem formalnym, jak i przekazu. Zaskakujących różnorodnością i językowym warsztatem.

Ważnych wierszy o ważnych sprawach, wśród których na czoło wysuwają ... Wierszoterapia - Aleksandra Perycz-Szczepańska już od 20,07 zł - od 20,07 zł, porównanie cen w 23 sklepach. Zobacz inne Poezja, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Wierszoterapia - debiutancki tomik poezji Aleksandry Perycz-Szczepańskiej, wydany nakładem Fundacji Hospicyjnej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI