Czary mamy

Czary mamy - Magda Małkowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magda Małkowska
WYMIAR
8,77 MB
NAZWA PLIKU
Czary mamy.pdf
ISBN
7540587419699

OPIS

Bohaterem opowiadania "Czary mamy" jest pięcioletni chłopiec, który po nagłej stracie mamy zamyka się w sobie, na zewnątrz reagując agresją lub pozorną obojętnością. Zaginięcie uszytego przez mamę szmacianego wilczka dodatkowo pogłębia jego izolację. Jednak kiedy zabawka się odnajduje,dziecko, wspólnie z równie zamkniętym tatą, w skrawkach materiałów, z których powstał wilczek, odkrywa tzw. "mapy pamięci" zmarłej. Dzięki odzyskanej sile do wspomnień obaj odzyskują też radość.„Czary mamy” jestksiążką przeznaczoną dla dzieci w wieku 4-9 lat, którym umarła mama. Może ją dziecku czytać tata, bliski opiekun, nauczyciel lub terapeuta.

HELPA - to polska, rodzinna firma, która zajmuje się produkcją i promocją eko-zdrowej żywności dla najmłodszych. Podstawą ich portfolio są kaszki dla dzieci oraz warzywne i owocowe liofilizaty - czyli naturalna bomba witaminowa i sensoryczna. Helpa poleca zdrowe, ekologiczne kaszki zbożowe dla całej rodziny.

Zajęcia Musical Babies,... Helpa Czary Mamy Kaszka 4 Zbóż Naturalnie Bezglutenowych 200G od 8,62 zł Sprawdź lub napisz opinię Rodzaj Wielozbożowe, Pojemność 200 g. Porównaj ceny w 27 sklepach. SKŁADNIKI kaszka jaglana* (70%), mąka jaglana* (30%) (*certyfikowany składnik ekologiczny) OPIS Kaszki CZARY MAMY to kaszki, które nie są produktem błyskawicznym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI