Cykadełka

Cykadełka - Maria Resterna | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Resterna
WYMIAR
6,18 MB
NAZWA PLIKU
Cykadełka.pdf
ISBN
2324040498027

OPIS

To był dla mnie nagły impuls. Musiałam wrócić do rodzinnego domu. Do małej mieściny, w której diabeł mówi dobranoc. W mieszkaniu zostawiłam nieporządek, na stole wystygłą kolację, a za sobą zdezorientowanego męża.Co zastałam w rodzinnym gnieździe? Emocjonalny kocioł porzucony przed laty niczym zniszczone pantofle oraz nienazwane uczucie do przyjaciela, o którym do tej pory nie myślałam poważnie.Zjawiłam się tutaj, nie mając pojęcia, jak sobie z tym wszystkim poradzić. Czy w końcu odszukam właściwą ścieżkę? Czy wreszcie odnajdę samą siebie?Jedyne, co wiedziałam, to że przyszedł już czas na decyzje mogące raz na zawsze rozwiązać zagwozdki mojego pokręconego życia. Życia, w którym nigdy nic nie było na swoim miejscu i nigdy nic nie działo się wtedy, kiedy powinno się dziać.Do teraz.Krysia

A za powzięte decyzje trzeba zapłacić. Cykadełka Książka już od 17,57 zł - od 17,57 zł, porównanie cen w 20 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. To był dla mnie nagły impuls.

Wartka akcja, której mógłby pozazdrościć niejeden kryminał, świetne zarysowane postacie oraz główna bohaterka - Krysia - której pogmatwana historia wciąga już od pierwszych stron. Krzysztof Koziołek, pisarz To był dla mnie nagły impuls.

POWIĄZANE KSIĄŻKI