Za siódmą górą

Za siódmą górą - Magda Małkowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magda Małkowska
WYMIAR
7,95 MB
NAZWA PLIKU
Za siódmą górą.pdf
ISBN
9656917668986

OPIS

Miłce umiera tata, a wraz z nim odchodzą jego bajki, które opowiadał jak nikt. W tym najpiękniejszą o czekoladowym koniu. Dziewczynka zamyka się w sobie, próbuje być „dzielna” i „nie przeszkadzać”. Myśli, że jest już prawie dorosła, ma przecież 8 lat. Oprócz taty i świata jego opowieści traci też mamę, którą całkowicie pochłania własna żałoba i opieka nad młodszą siostrą. Szczęśliwie pewnego dnia mama odkrywa w sobie siłę, by wysłuchać Miłki, a nie tylko wymienić się z nią informacjami. Dzięki ich dobrej rozmowie dziewczynka dopuszcza do siebie emocje i wspólnie z mamą odnajduje drogę do dawnych bajek.Za siódmą górą, drugie opowiadanie terapeutyczne z serii „Bajka Plasterek” Fundacji Hospicyjnej, przeznaczone jest dla dzieci w wieku 4?9 lat, którym umarł tata. Książkę może dziecku czytać mama, bliska opiekunka, nauczyciel lub terapeuta.

Czekają śnieżny puch, zamarznięte stawy i jeziora oraz stary, tajemniczy las. To trzeba zobaczyć! „Za Siódmą Górą".

Nagrane na analogowym sprzęcie z epoki w studiu Rogalów Analogowy w latach 2002-2008 przez Wojcka z niemałą pomocą Pacyfika. Za siódmą górą, Dom Pod Trzema Lipami, tom 2 - opis produktu: Co decyduje o naszym losie: przypadek czy przeznaczenie? Klara, porzucona przez narzeczonego tuż przed ślubem, jest przekonana, że nad jej życiem ciąży fatum. Pech, który sprawia, że od stu lat żadna Majewska nie wyszła za mąż. ☞ Ebook - epub, mobi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI