Od Kaługi do Gdańska

Od Kaługi do Gdańska - Zbigniew Szymański | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew Szymański
WYMIAR
12,1 MB
NAZWA PLIKU
Od Kaługi do Gdańska.pdf
ISBN
1086620636301

OPIS

Od Kaługi do Gdańska to książka wspomnieniowa, w której autor na podstawie zachowanych dawnych notatek opisał swoje losy pod koniec wojny. Początkowo jako jeniec-partyzant w Armii Czerwonej, do której został wcielony po upadku akcji „Burza” w 1944 r. Następnie jako żołnierz Armii Berlinga, a później swoje dzieje w pierwszym roku po wojnie początkowo w Warszawie i na Wybrzeżu Gdańskim, gdzie osiedlił się wraz z rodziną na stałe.

Następnie jako żołnierz Armii Berlinga, a później swoje dzieje w pierwszym roku po wojnie początkowo w Warszawie i na Wybrzeżu ... Od Kaługi do Gdańska to książka wspomnieniowa, w której autor na podstawie zachowanych dawnych notatek opisał swoje losy pod koniec wojny. Początkowo jako jeniec-partyzant w Armii Czerwonej, do której został wcielony po upadku akcji „Burza" w 1944 r.

Publication | Library Call Number: PG7178.Z88 A3 2017 Format Book. Author/Creator Szymański, Zbigniew (1927- ).

POWIĄZANE KSIĄŻKI