Księżniczka i książęta, czyli polowanie na tego jedynego

Księżniczka i książęta, czyli polowanie na tego jedynego - Joanna Plasota | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Plasota
WYMIAR
12,32 MB
NAZWA PLIKU
Księżniczka i książęta, czyli polowanie na tego jedynego.pdf
ISBN
6496640990829

OPIS

W książce „Księżniczka i książęta, czyli polowanie na tego jedynego” Joanna Plasota, autorka mieszkająca w Warszawie, opowiada historię swojego życia, jak pożądliwie, a zarazem naiwnie i niedojrzale, polowała na tego jedynego ? swojego Księcia. Tych książąt było wielu, dla jednych była tylko seksualną zabawką, a inni, także emocjonalnie i społecznie pokaleczeni (alkoholizm, narkomania, dewiacje) wchodzili w rolę pasożytów i brali, co się dało. W opowieści tej znajdziemy dużo bólu, cierpienia, ro

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

Tych książąt było wielu, dla jednych była tylko seksualną zabawką, a inni, także emocjonalnie i społecznie pokaleczeni ... Księżniczka i książęta, czyli polowanie na tego jedynego. September 16, 2020.

POWIĄZANE KSIĄŻKI