Legendy dawnego Gdańska

Legendy dawnego Gdańska - A. Januszajtis | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
A. Januszajtis
WYMIAR
9,45 MB
NAZWA PLIKU
Legendy dawnego Gdańska.pdf
ISBN
1036922243100

OPIS

Kilkadziesiąt najpiękniejszych baśni i legend z Gdańska i okolic, opracowanych na podstawie historycznych źródeł i publikacji z XVI-XX wieku z zachowaniem autentycznych wątków. Drugie wydanie książki zawiera, podobnie jak poprzednie, stare podania i opowieści opowiedziane własnymi słowami Autora. W osobnym rozdziale dodano do nich kilka nowych oraz wybór dawnych zwyczajów i wierzeń żeglarskich.Książkę ilustrują zdjęcia i grafiki obiektów, których dotyczą legendy, oraz ilustracje kolorowe.

Interesują go zarówno dwory wznoszone w średniowieczu przez działające wówczas bractwa i korporacje cechowe, jak ... W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 3.9 (ocen: 3), aby dodać ocenę lub opinię o Legendy dawnego Gdańska (Marpress) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii.Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić. Legendy dawnego Gdańska - Kilkadziesiąt najpiękniejszych baśni i legend z Gdańska i okolic, opracowanych na podstawie historycznych źródeł i publikacji z XVI-XX wieku z zachowaniem autentycznych wątków. Drugie wydanie książki zawiera, podobnie jak...

o nic nie hodzi, tylko o pani błędy pani Karolino. Bosman 3 lata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI