Koniec punku w Helsinkach

Koniec punku w Helsinkach - Jaroslav Rudis | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jaroslav Rudis
WYMIAR
8,33 MB
NAZWA PLIKU
Koniec punku w Helsinkach.pdf
ISBN
1925821662015

OPIS

Ole ma czterdzieści lat i jest właścicielem jednego z ostatnich barów, gdzie można palić, a matki z wózkami nie mają wstępu. Do jedzenia podaje się tu wyłącznie solankę i rolmopsy. Jako wieczne dziecko enerdowskiej epoki punku, Ole nie potrafi odnaleźć się w nowych, wspaniałych czasach. Walcząc z demonami przeszłości, próbuje sobie wmówić, że pragnie tylko świętego spokoju. To jednak ostatnia rzecz, którą los ma Olemu do zaoferowania.Jego opowieść przeplata pisany pod koniec lat 80. dziennik zbuntowanej czeskiej nastolatki. Nancy mieszka w położonym przy granicy z Polską Jeseniku, gdzie jedynie dzięki radiowej Trójce można posłuchać przyzwoitej muzyki. To właśnie zespoły takie jak Sex Pistols, Die Toten Hosen, Dezerter, Moskwa czy Siekiera czynią jej życie bardziej znośnym i nie pozwalają zwariować.W swojej najnowszej powieści Jaroslav Rudiš opowiada o dojrzewaniu w cieniu radioaktywnego absurdu, ślepych uliczkach samotności oraz próżni, w której rozpływa się bunt. Wyrusz w podróż do Helsinek i przekonaj się, czy właśnie tam skończył się punk...

Napisz recenzję o produkcie: Koniec punku w Helsinkach Twoja ocena. Koniec punku w Helsinkach book. Read 44 reviews from the world's largest community for readers.

W obu czuć spore podobieństwa, stylistyczną różnobarwność, łatwość przeplatania narracyjnych planów, czy choćby budowania fabularnej wariacji z "życiowo wytrawnym" końcem. Koniec punku w Helsinkach (283450) - Jaroslav Rudiš - Książka, recenzja, streszczenie Koniec punku w Helsinkach Jaroslav Rudiš Wydawnictwo: Czeskie Klimaty Data wydania: 2013-05-15 Kategoria: Obyczajowe ISBN: 9788364168000 Liczba stron: 300. Ocena: 5 (3 głosów) 5.00 3 ... Ole ma czterdzieści lat i jest właścicielem jednego z ostatnich barów, gdzie można palić, a matki z wózkami nie mają wstępu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI