Fałszywy Dymitr

Fałszywy Dymitr - Dumitru Crudu | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dumitru Crudu
WYMIAR
3,74 MB
NAZWA PLIKU
Fałszywy Dymitr.pdf
ISBN
8520395914999

OPIS

W tej poezji z pozoru nic się nie dzieje, jej bohater przypatruje się karaluchom i motylom, pasie świnie i… pisze o tym wiersze ? ale w tym niedzianiu się głęboko wybrzmiewa samotność i potrzeba bliskości z drugim człowiekiem. Dymitr ? alter ego autora lub jego krzywe odbicie ? naszkicowany jest prymitywistyczną kreską, do szczęścia potrzeba mu niewiele. Po lekturze kilkudziesięciu wierszy o Dymitrze, który snuje się po pustych pokojach swojego życia, mamy go szczerze dość, a nasza irytacja idzi

Okładka Miękka ze skrzydełkami. 444 strony.

Oprawa jest miękka. Fałszywy Dymitr, Crudu Dumitru, 53,1 zł. W tej poezji z pozoru nic się nie dzieje, jej bohater przypatruje się karaluchom i motylom, pasie świnie i… pisze o tym wiersze - ale w tym niedzianiu, Fałszywy Dymitr, Księgarnia PWN Łódź zaprasza Informacje o KSIĄŻKA Fałszywy Dymitr Crudu Dumitru - 7847203694 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI