Uzdrowiciel

Uzdrowiciel - Marek Vadas | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Vadas
WYMIAR
5,46 MB
NAZWA PLIKU
Uzdrowiciel.pdf
ISBN
7825646770004

OPIS

Najlepsze wyprawy to te, podczas których człowiek w innej przestrzeni, dzięki nieuniknionej konfrontacji z nieznanym może lepiej zrozumieć własną kulturę i samego siebie. Opowieści Vadasa prowadzą czytelnika w podróż do tropikalnych lasów, zapadłych wiosek i rozwijających się miast Afryki, do miejsc, gdzie ludzie wciąż żyją z szamanami, duchami i mitycznymi istotami. W takim świecie skóra może nagle zmienić kolor, mężczyzna może przedzierzgnąć się w kobietę, a niewidzialny pies porwie wam przygotowaną kolację kurę. Sny i magia mieszają się z faktami, ale najważniejsze jest w końcu ludzkie doświadczenie - czasem pełne śmiechu, czasem łez. Stopniowo przywykamy do egzotycznej scenerii i dociera do nas, że najważniejsze w tych opowiadaniach nie jest to, że są "afrykańskie" ale "ludzkie".

Działać może tu płynąca z dobrej woli i życzliwości uzdrowiciela „pozytywna stymulacja" dla psychiki i organizmu chorego, uruchamiająca mechanizmy samoleczenia, jak też „negatywna psychomanipulacja ... Clive Harris (zm.17 września 2009 r. [potrzebny przypis]) - znany w Polsce od lat 70.XX wieku uzdrowiciel, bioenergoterapeuta, założyciel poznańskiej Fundacji Clive'a Harrisa..

Dlatego dziś przedstawiamy na ... Uzdrowiciele Lista najlepszych polskich uzdrowicieli. Kolejność alfabetyczna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI