Pozytywistów spotkania z naturą. Szkice ekokrytyczne

Pozytywistów spotkania z naturą. Szkice ekokrytyczne - Dariusz Piechota | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dariusz Piechota
WYMIAR
9,4 MB
NAZWA PLIKU
Pozytywistów spotkania z naturą. Szkice ekokrytyczne.pdf
ISBN
5400477962016

OPIS

Książka Dariusza Piechoty to zbiór ciekawych i rzetelnie napisanych szkiców, które mierzą się z odpowiedzią na pytanie o znaczenie „spotkania pozytywistów” z odczarowaną przez dziewiętnastowieczne przyrodoznawstwo naturą. Tematyka książki nienowa, o czym świadczą liczne w niej odwołania do obszernej bibliografii, nowy jest język badawczy, oparty na koncepcjach ekokrytycznych, które pozwalają Autorowi wydobyć z tekstów twórców pozytywistycznych fragmenty rodzącego się nowego dyskursu humanistyczn

Szkice ekokrytyczne, PIECHOTA DARIUSZ, 31,5 zł. Książka Dariusza Piechoty to zbiór ciekawych i rzetelnie napisanych szkiców, które mierzą się z odpowiedzią na pytanie o znaczenie „spotkania pozytywi, Pozytywistów spotkania z naturą.

Książka Dariusza Piechoty to zbiór ciekawych i rzetelnie napisanych szkiców, które mierzą się z odpowiedzią na pytanie o znaczenie „spotkania pozytywi, Pozytywistów spotkania z naturą. Szkice ekokrytyczne, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Pozytywistów spotkania z naturą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI