Incognito

Incognito - Tibor Noe Kiss | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tibor Noe Kiss
WYMIAR
9,51 MB
NAZWA PLIKU
Incognito.pdf
ISBN
5559685951570

OPIS

Incognito opowiada o załamaniu się tożsamości płciowej i pierwszych próbach poradzenia sobie w tej sytuacji. Daleko tej powieści do wszelkich uproszczeń czy wywoływania taniej sensacji. Utrzymana w konwencji wyznania, książka przytacza historię młodego człowieka, który jeszcze nie wie, jak bardzo świat, w którym żyje, może być destrukcyjny i prowadzić do upodrzędnienia wrażliwej jednostki.Incognito to w każdym calu wybitny przykład współczesnej prozy, świetny debiut i ryzykowny coming out.

Tryb incognito działa w osobnym oknie, oddzielnie od normalnych okien w Chrome. Jeśli masz już otwarte okno incognito i otworzysz kolejne, sesja przeglądania prywatnego będzie kontynuowana w nowym oknie.

Jeśli masz już otwarte okno incognito i otworzysz kolejne, sesja przeglądania prywatnego będzie kontynuowana w nowym oknie. Aby wyjść z tego trybu, zamknij wszystkie okna incognito. Okno incognito to dobry, ale jedynie doraźny sposób, aby skorzystać z Internetu bez pozostawiania śladów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI