Filozofia i ruchy społeczne

Filozofia i ruchy społeczne - Bielińska-kowalewska Katarzyna Red. | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bielińska-kowalewska Katarzyna Red.
WYMIAR
9,73 MB
NAZWA PLIKU
Filozofia i ruchy społeczne.pdf
ISBN
7684337735110

OPIS

W określonych momentach dziejowych filozofia przeradza się w myśl emancypacyjnego ruchu społecznego, a nawet rewolucji, stając się ich integralną częścią; w innych momentach natomiast, nawet zrodzona z ruchu emancypacyjnego czy rewolucji, potrafi z biegiem czasu zwrócić się przeciwko nim i stać się częścią składową kontrrewolucji. Uchwycenie tej dialektyki jest szczególnie istotne dla rozważań nad wysiłkami emancypacyjnymi na obrzeżach kapitalizmu rozumianego zarówno jako dominujący sposób produkcji, jak i jako system światowy.

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

Wydawnictwo KSIĄŻKA i PRASA. Księgarnia internetowa merlin.pl Informacje o Filozofia i ruchy społeczne - 8716518112 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI