Z dziećmi w Atenach. Subiektywny przewodnik rodzinny

Z dziećmi w Atenach. Subiektywny przewodnik rodzinny - Alicja Kordos | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alicja Kordos
WYMIAR
5,19 MB
NAZWA PLIKU
Z dziećmi w Atenach. Subiektywny przewodnik rodzinny.pdf
ISBN
6762072411636

OPIS

Ten przewodnik powstał z myślą o wszystkich rodzicach, którym nie wystarczy zabawa z dziećmi w piaskownicy pod blokiem ani nawet na plaży w Międzyzdrojach. O rodzicach, ktorzy chcą dzielić z dziećmi pasję podroży i miłość do Aten. Bez względu na to, czy będziemy w stolicy Grecji tylko dzień lub dwa, całe tygodnie czy miesiące, dobrze jest zadbać o to, by dzieci jak najprzyjemniej spędziły czas, bawiąc się i ucząc, by później dobrze wspominały tę wizytę i zapragnęły tu wrócić. Maluchy mogą być niezwykłymi przewodnikami: zabiorą nas w miejsca, które z punktu widzenia dorosłych wydawały się zupełnie nieciekawe, dopóki nie zobaczyliśmy ich oczami zafascynowanego dziecka.

Książka Koszt dostawy już od 0.00. Z dziećmi w Atenach. Subiektywny przewodnik rodzinny.

O rodzicach, ktorzy chcą dzielić z dziećmi pasję podroży i miłość do Aten. Zobacz koniecznie Europa Południowa Z dziećmi w Atenach Subiektywny przewodnik rodzinny w cenie 31.41 zł. Książka Koszt dostawy już od 0.00. Z dziećmi w Atenach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI