Podwójne widzenie

Podwójne widzenie - Zdeněk Svěrák | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zdeněk Svěrák
WYMIAR
11,80 MB
NAZWA PLIKU
Podwójne widzenie.pdf
ISBN
4499204717737

OPIS

Pisanie opowiadań jest jak trzymanie w ręku pestki i tworzenie wokół niej czereśni. Albo śliwki ? mówi o swojej twórczości Zdeněk Svěrák. Podwójne widzenie to zbiór dziewiętnastu opowiadań, z których pierwsze powstało powstało w roku 1966 a ostatnie w 2008. Pestką każdego z nich jest codzienność i dlatego każdy może tu odnaleźć znajome sytuacje i znajomych ludzi. Wyrafinowany, inteligentny humor, miejscami zadziorny, miejscami podszyty smutkiem, niesamowity zmysł obserwacji i nieprzeciętne wyczu

To mogą być podwójne widzenie, widzenie częściowe (np. zwężenie pola widzenia), nieostre widzenie, widzenie plamy (ubytki w polu widzenia), widzenie zamglone, widzenie błysków, widzenie tzw.

Jeden okulista: przepisał okulary, lewe oko +0,5, prawe +0,75. Podwójne widzenie może być także objawem rozmaitych problemów neurologicznych, w tym szczególnie chorób mięśni. Bywa ona także następstwem chorób, jak np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI