Katalog odznak PZPN i OZPN do 1975 roku

Katalog odznak PZPN i OZPN do 1975 roku - Andrzej Malinowski Zbigniew Grabowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Malinowski Zbigniew Grabowski
WYMIAR
4,1 MB
NAZWA PLIKU
Katalog odznak PZPN i OZPN do 1975 roku.pdf
ISBN
4952387175414

OPIS

 Oddajemy w Państwa ręce kolejny tom katalogu opisujący odznaki sportowe. Tym razem podjęliśmy próbę usystematyzowania odznak wydanych przez Polski Związek Piłki Nożnej i jego okręgowe oddziały. Uznaliśmy, że Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, których Polska będzie po raz pierwszy w historii tej dyscypliny gospodarzem, są świetną okazją do zaprezentowania historii polskiej piłki nożnej poprzez odznaki. Były one bowiem materialnym świadectwem aktywności sportowej, dokumentując codzienną aktywność

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > katalog dla (od Katalog odznak PZPN i OZPN do 1975 roku (opr. twarda) do Kowalstwo artystyczne: kraty, ogrodzenia, balustrady, schody Katalog ozdobnych wyrobów z metalu (opr.

i średnich Zdrowie Wszystkie kategorie Książki; Podręczniki Szkolne; Zabawki Katalog odznak PZPN i OZPN do 1975 roku | Grabowski Andrzej, Malinowski Zbigniew | Sendsport. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Katalog odznak PZPN i OZPN do 1975 roku - opis Home » inne » Polacy » PZPN » Katalog odznak PZPN i OZPN do 1975 roku - opis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI