18% szarości

18% szarości - Zachary Karabaszilew | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zachary Karabaszilew
WYMIAR
8,36 MB
NAZWA PLIKU
18% szarości.pdf
ISBN
4096813793124

OPIS

Ostra muzyka, miłość, Kalifornia, wielka sztuka i worek marihuany. Zachary Karabaszliew kreśli niesamowitą, nostalgiczną powieść drogi, w której przegląda się współczesna Ameryka, jakiej nie znajdziecie na pierwszych stronach gazet.To nie jest kolejna historia emigranta, który nie potrafi odnaleźć się za Wielką Wodą. To proza dla tych, którzy ? jak Zack i Stella ? nie potrafią pogodzić się z tym, że codzienność ma stać się czymś przeraźliwie nudnym.„18% szarości” napisałby dziś Jack Kerouac,

Tak czy inaczej róznica pomiędzy odbitą szarością 13% a 18% daje 0,5 f-stopu, to sporo. W moim Sekoniku dokładnie jest to samo, róznica 0,5 EV. 18% szarości - Zachary Karabaszliew - opis książki: Ostra muzyka, miłość, Kalifornia, wielka sztuka i worek marihuany.

18% sza­ro­ści. Adam Kraszewski 03 lutego 2016, 21:21 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI